Styl młodzieżowy

sdr

To już przedostatni wpis z cyklu krótkiej charakterystyki stylu w stylizacji opraw, ukazujący styl młodzieżowy. 

Aktywny i wysportowany – taki jest styl młodzieżowy. Dąży do świeżego młodzieńczego wyglądu. 

Formy/wzory/dodatki:

Wzory okrągłe, kwieciste, miękkie i geometryczne, zachodzące na siebie wzory, małe kropki, karo, pepita, kwiaty. Lekka forma, sprawiająca wrażenie świeżości.

Materiały:

Materiały opraw powinny być delikatne, transparentne, czasami ażurowe, prześwitujące. Zalotne. Unikać należy zbyt ciężkich materiałów, technologicznych form.

W kolejnym wpisie omówię ostatni styl z tego cyklu. Czy odnaleźliście się już w którymś z nich?

Trafnie określony Styl, to jeden z najważniejszych elementów podczas stylizacji opraw, dlatego zapraszam na oferowane przeze mnie dwudniowe szkolenia Stylisty Opraw Okularowych, które prowadzone są na 1 i 2 poziomie oraz stopniu trzecim MasterClass: zobacz kiedy jest najbliższe szkolenie

>> czytaj także: Styl klasyczny_blog17 

Serdecznie zapraszam do obserwowania nas na stronie oraz kontaktu na Facebooku i Instagramie

Olaf Tabaczyński

Stylista Opraw Okularowych, trener, praktyk.
Międzynarodowy Mistrz Makijażu Profesjonalnego, który to tytuł otrzymał w 1995 roku w Dusseldorfie, oraz Mistrz Polski Makijażu i Stylizacji. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, International Visagist Academy w Szwecji oraz Szkoły Revlon w Wielkiej Brytanii. Od 1993 roku popularyzuje profesjonalne techniki pracy w zakresie stylizacji i kreowania wizerunku. Twórca autorskiego programu szkoleniowego na Wydziale Kosmetologii dla Akademii Medycznej w Bydgoszczy i CM UMK w Toruniu. Jest jurorem Mistrzostw Świata, jurorem Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu i PMU oraz członkiem organizacji międzynarodowych, w tym VIP WK International. Założyciel i twórca Akademii Maestro, istniejącej od ponad 23 lat placówki doradczo-szkoleniowej.