Styl klasyczny

Olaf Tabaczyński_styl klasyczny_2
Olaf Tabaczyński_styl klasyczny_1

Kolejny wpis dotyczący charakterystyki stylu w stylizacji opraw – o stylu klasycznym. 

Styl klasyczny dobrze się prezentuje w prostych wzorach, w wyraźnych wzorach karo, szkockiej kracie, liniach, pasach, wzorach geometrycznych.

Materiały:

Styl ten preferuje gładkie, czyste i delikatne formy. Czasami w oprawach możemy zaproponować naturalne gatunki materiałów, jak metal, drewno czy kamień.

Styl klasyczny preferuje wyroby długotrwałe, drogie marki o wysokiej jakości. Wszystko perfekcyjnie dopasowane.

Trafnie określony Styl, to jeden z najważniejszych elementów podczas stylizacji opraw, dlatego zapraszam na oferowane przeze mnie dwudniowe szkolenia Stylisty Opraw Okularowych, które prowadzone są na 1 i 2 poziomie oraz stopniu trzecim MasterClass: zobacz kiedy jest najbliższe szkolenie

>> czytaj także: Styl dramatyczny_blog16 

Serdecznie zapraszam do obserwowania nas na stronie oraz na Facebooku i Instagramiezobacz kiedy jest najbliższe szkolenie.

Olaf Tabaczyński

Stylista Opraw Okularowych, trener, praktyk.
Międzynarodowy Mistrz Makijażu Profesjonalnego, który to tytuł otrzymał w 1995 roku w Dusseldorfie, oraz Mistrz Polski Makijażu i Stylizacji. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, International Visagist Academy w Szwecji oraz Szkoły Revlon w Wielkiej Brytanii. Od 1993 roku popularyzuje profesjonalne techniki pracy w zakresie stylizacji i kreowania wizerunku. Twórca autorskiego programu szkoleniowego na Wydziale Kosmetologii dla Akademii Medycznej w Bydgoszczy i CM UMK w Toruniu. Jest jurorem Mistrzostw Świata, jurorem Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu i PMU oraz członkiem organizacji międzynarodowych, w tym VIP WK International. Założyciel i twórca Akademii Maestro, istniejącej od ponad 23 lat placówki doradczo-szkoleniowej.