Drzwi Otwarte salonów optycznych

rhdr
rptnb
rptnb
rptnb
rptnb

Idea Drzwi Otwartych zrodziła się po serii udanych szkoleń Stylisty Opraw Okularowych dla pracowników salonów optycznych, jako kolejny krok w podnoszeniu ich kompetencji zawodowych. Pomysłodawcą tych działań na rynku polskim jest Olaf Tabaczyński. To dzięki niemu, od 2017 roku, wyposażony w obszerną wiedzę personel branży optycznej, może zaproponować Klientom nową jakość obsługi.

Idea Drzwi Otwartych zrodziła się po serii udanych szkoleń Stylisty Opraw Okularowych dla pracowników salonów optycznych, jako kolejny krok w podnoszeniu ich kompetencji zawodowych. Pomysłodawcą tych działań na rynku polskim jest Olaf Tabaczyński. To dzięki niemu, od 2017 roku, wyposażony w obszerną wiedzę personel branży optycznej, może zaproponować Klientom nową jakość obsługi.

Dla właścicieli salonów pomysł ten okazuje się być strzałem w dziesiątkę. Celem drzwi otwartych w salonach jest wyjście do klienta. Takie spotkania to dla pracowników salonów optycznych możliwość ugruntowania wiedzy zdobytej na szkoleniach oraz praktyczne jej wykorzystanie. Ważnym aspektem takiego wydarzenia jest także wzmocnienie na rynku pozycji salonu, jak również pracowników w oczach klientów. Jest to również dobrą promocją salonu, co przekłada się na wzrost sprzedaży oprawek.

Drzwi salonu w dniu otwarcia nie zamykają się przez kilka kolejnych godzin. Atmosfera zawsze jest niepowtarzalna. Klienci przybywają licznie i chętnie zadają pytania dotyczące technik stylizacji opraw okularowych. Podpatrują specjalistów w ich codziennej pracy, próbują także swoich sił lub po prostu wzajemnie sobie doradzają. Dopieszczeni w tak wyjątkowy sposób, otrzymują zupełnie nową jakość obsługi, a salon zyskuje opinię lidera na rynku.

Właściciele salonów optycznych coraz częściej mają świadomość, że powinni nieustannie kształcić się, by móc zaskakiwać Klientów, chcąc sprostać ich różnorodnym wymaganiom.

>> czytaj także: Ulicami Sajgonu_blog5

Dzisiejszy klient jest coraz bardziej świadomy i nastawiony na spójne kreowanie swojego wizerunku. Nieodłączną jego częścią są okulary, które służą nie tylko do korekty wzorku, ale często są również dodatkiem garderoby, a także pomagają wyrazić indywidualny styl klienta. Między Stylistą Opraw Okularowych a klientem nawiązuje się specjalna relacja, o którą warto ciągle dbać.

Drzwi Otwarte w salonach optycznych to:

zawodowe spełnienie, poczucie rozwoju, nowe kompetencje oraz kilkadziesiąt wykonanych stylizacji;

doskonały bilans finansowy, świadomość skutecznej sprzedaży kilkudziesięciu opraw, usług, soczewek i szkieł w oparciu o nowe umiejętności, doznanie poczucia wprowadzenia nowej jakości na rynku salonów optycznych;

wystylizowani, ubrani w nowe oprawki okularowe, zadowoleni Klienci.

Drzwi Otwarte w salonach optycznych to nowy, cieszący się ogromnym zainteresowaniem projekt Stylisty Opraw Okularowych. Zapraszamy na nasze szkolenia, jeśli chcesz podnieść poziom oferowanych usług w swoim saloniezobacz kiedy jest najbliższe szkolenie.

Olaf Tabaczyński

Stylista Opraw Okularowych, trener, praktyk.
Międzynarodowy Mistrz Makijażu Profesjonalnego, który to tytuł otrzymał w 1995 roku w Dusseldorfie, oraz Mistrz Polski Makijażu i Stylizacji. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, International Visagist Academy w Szwecji oraz Szkoły Revlon w Wielkiej Brytanii. Od 1993 roku popularyzuje profesjonalne techniki pracy w zakresie stylizacji i kreowania wizerunku. Twórca autorskiego programu szkoleniowego na Wydziale Kosmetologii dla Akademii Medycznej w Bydgoszczy i CM UMK w Toruniu. Jest jurorem Mistrzostw Świata, jurorem Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu i PMU oraz członkiem organizacji międzynarodowych, w tym VIP WK International. Założyciel i twórca Akademii Maestro, istniejącej od ponad 23 lat placówki doradczo-szkoleniowej.