Styl naturalny

btf

To już ostatni styl z serii Style w stylizacji opraw: typ naturalny. 

Stosowanie stylów staje się głównym narzędziem przy doborze opraw. 

Formy, wzory, dodatki charakteryzujące typ naturalny to przede wszystkim: wzory karo, geometryczne, grube struktury sprawiające wrażenie sportowe.

Materiały:

Często materiałem całej ramy lub jej elementów może być drewno. Jeszcze lepiej, gdy materiał jest ekologiczny i prosty. Lubi swobodę. Nie należy proponować zbyt wiele ozdób w oprawach.

Typ naturalny lubi oprawy użyteczne i funkcjonalne.

To już ostatni styl z serii Style w stylizacji opraw. Opisane przeze mnie style odnoszą się do stylizacji opraw okularowych. Zrozumienie tego zbioru informacji pozwala lepiej zrozumieć potrzeby klienta i niemal bezbłędnie dopasować mu oprawki, z których będzie zadowolony. 

Trafnie określony Styl, to jeden z najważniejszych elementów podczas stylizacji opraw, dlatego zapraszam na oferowane przeze mnie dwudniowe szkolenia Stylisty Opraw Okularowych, które prowadzone są na 1 i 2 poziomie oraz stopniu trzecim MasterClass: zobacz kiedy jest najbliższe szkolenie

>> czytaj także: Typ młodzieżowy_blog18 

Serdecznie zapraszam do obserwowania nas na stronie oraz kontaktu na Facebooku i Instagramie

Olaf Tabaczyński

Stylista Opraw Okularowych, trener, praktyk.
Międzynarodowy Mistrz Makijażu Profesjonalnego, który to tytuł otrzymał w 1995 roku w Dusseldorfie, oraz Mistrz Polski Makijażu i Stylizacji. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, International Visagist Academy w Szwecji oraz Szkoły Revlon w Wielkiej Brytanii. Od 1993 roku popularyzuje profesjonalne techniki pracy w zakresie stylizacji i kreowania wizerunku. Twórca autorskiego programu szkoleniowego na Wydziale Kosmetologii dla Akademii Medycznej w Bydgoszczy i CM UMK w Toruniu. Jest jurorem Mistrzostw Świata, jurorem Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu i PMU oraz członkiem organizacji międzynarodowych, w tym VIP WK International. Założyciel i twórca Akademii Maestro, istniejącej od ponad 23 lat placówki doradczo-szkoleniowej.