Stylistycznie nowoczesny salon optyczny

800x562px9

Z pewnością każdy pracownik salonu optycznego, którego mam przyjemność gościć na szkoleniach z doboru opraw, przybywa w celu podwyższenia swoich kompetencji zawodowych.

Kluczowym słowem, zarówno dla osoby biorącej udział w szkoleniu, jak i samego salonu optycznego, jest rozwój. Tworząc projekt „Stylisty Opraw Okularowych“ nie sądziłem, że to słowo – klucz będzie dotyczyło również mnie.

Od 1998r, kiedy wprowadziłem na rynek optyczny profesję Stylisty Opraw Okularowych, nie spodziewałem się takiej dynamiki rozwoju. W dniu dzisiejszym autorskie rozwiązania dla branży optycznej mają na celu wzrost satysfakcji klienta za pomocą zmiany przestrzeni salonu optycznego oraz niezawodnego sposobu doboru opraw.

Jednym z takich innowacyjnych projektów są Drzwi otwarte w salonach optycznych na terenie całego kraju. Jako szkoleniowiec i praktyk wiem, że do zaspokojenia życzeń okularowych klienta, potrzebna jest dobrze wyszkolona kadra – zespół Stylistów Opraw Okularowych.

Właśnie dlatego zapraszam wszystkich pasjonatów branży okularowej, mających bezpośredni związek z codziennym doborem opraw dla swoich klientów, na oferowane przeze mnie dwudniowe szkolenia Stylisty Opraw Okularowych, które prowadzone są na 1 i 2 poziomie oraz stopniu trzecim MasterClass: zobacz kiedy jest najbliższe szkolenie

>> czytaj także: Typ młodzieżowy_blog18 

Serdecznie zapraszam do obserwowania nas na stronie oraz kontaktu na Facebooku i Instagramie

Olaf Tabaczyński

Stylista Opraw Okularowych, trener, praktyk.
Międzynarodowy Mistrz Makijażu Profesjonalnego, który to tytuł otrzymał w 1995 roku w Dusseldorfie, oraz Mistrz Polski Makijażu i Stylizacji. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, International Visagist Academy w Szwecji oraz Szkoły Revlon w Wielkiej Brytanii. Od 1993 roku popularyzuje profesjonalne techniki pracy w zakresie stylizacji i kreowania wizerunku. Twórca autorskiego programu szkoleniowego na Wydziale Kosmetologii dla Akademii Medycznej w Bydgoszczy i CM UMK w Toruniu. Jest jurorem Mistrzostw Świata, jurorem Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu i PMU oraz członkiem organizacji międzynarodowych, w tym VIP WK International. Założyciel i twórca Akademii Maestro, istniejącej od ponad 23 lat placówki doradczo-szkoleniowej.