Styl dramatyczny

Olaf Tabaczyński_Stylista Opraw Okularowych_2

W najnowszym wpisie prezentujemy styl dramatyczny. Jest to kolejna charakterystyka stylu w stylizacji opraw. 

Formy ram zaprojektowane i wykonane z rozmachem, lekko przerysowane, większe, mocniejsze. Zauważalne przez otoczenie. Najlepiej z dużą ilością dodatków, zdobień, wzorów. Szokujące zestawienia materiałów. Liczy się efektowność i wizualna atrakcyjność poprzez geometrię, proporcje, kolory i kształty.

Materiały:

Materiały z wykończeniem błyszczącym. Kolorystka i zestawienia materiałów kontrastujące, odważne. Proporcje często przerysowane. Elementy biżuteryjne i inne dodatki są nieodzowne.

Styl Dramatyczny uwielbia być widoczny i podziwiany, często poprzez przerysowanie, dysproporcje, szokowanie. Musi być widoczny.

Zobacz poprzedni wpis dotyczący stylu w stylizacji.

>> czytaj także: Styl chłopięcy_blog15 

Serdecznie zapraszam do obserwowania nas na stronie oraz na Facebooku i Instagramiezobacz kiedy jest najbliższe szkolenie.

Olaf Tabaczyński

Stylista Opraw Okularowych, trener, praktyk.
Międzynarodowy Mistrz Makijażu Profesjonalnego, który to tytuł otrzymał w 1995 roku w Dusseldorfie, oraz Mistrz Polski Makijażu i Stylizacji. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, International Visagist Academy w Szwecji oraz Szkoły Revlon w Wielkiej Brytanii. Od 1993 roku popularyzuje profesjonalne techniki pracy w zakresie stylizacji i kreowania wizerunku. Twórca autorskiego programu szkoleniowego na Wydziale Kosmetologii dla Akademii Medycznej w Bydgoszczy i CM UMK w Toruniu. Jest jurorem Mistrzostw Świata, jurorem Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu i PMU oraz członkiem organizacji międzynarodowych, w tym VIP WK International. Założyciel i twórca Akademii Maestro, istniejącej od ponad 23 lat placówki doradczo-szkoleniowej.