Styl chłopięcy

Olaf Tabaczynski_2

Styl chłopięcy to kolejna, w ramach cyklu wpisów, charakterystyka stylu w stylizacji opraw. 

Raczej prostsze, bardziej geometryczne, lecz sama geometria nie powinna dominować zbyt mocno. Oprawy raczej podkreślające intelekt. Ceni niestandardowe elementy a przede wszystkim kształty, rozwiązania czy dodatki, które podkreślają nietypowość, niepowtarzalność i prostotę. Design.

Materiały:

Dające możliwość dużej aktywności bez konieczności ich serwisowania. Proste konstrukcje, materiały i technologie.

Styl Chłopięcy uwielbia oprawy limitowane lub robione na zamówienie. Nietypowość, prostota i dyskrecja w oprawach to najważniejsze cechy dla tego stylu.

W następnych wpisach prezentuję kolejne style, z którymi warto się zapoznać przed przystąpieniem do stylizacji opraw okularowych.

>> czytaj także: Styl Romantyczny w oprawach_blog14 

Serdecznie zapraszam do obserwowania nas na stronie oraz na Facebooku i Instagramiezobacz kiedy jest najbliższe szkolenie.

Olaf Tabaczyński

Stylista Opraw Okularowych, trener, praktyk.
Międzynarodowy Mistrz Makijażu Profesjonalnego, który to tytuł otrzymał w 1995 roku w Dusseldorfie, oraz Mistrz Polski Makijażu i Stylizacji. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, International Visagist Academy w Szwecji oraz Szkoły Revlon w Wielkiej Brytanii. Od 1993 roku popularyzuje profesjonalne techniki pracy w zakresie stylizacji i kreowania wizerunku. Twórca autorskiego programu szkoleniowego na Wydziale Kosmetologii dla Akademii Medycznej w Bydgoszczy i CM UMK w Toruniu. Jest jurorem Mistrzostw Świata, jurorem Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu i PMU oraz członkiem organizacji międzynarodowych, w tym VIP WK International. Założyciel i twórca Akademii Maestro, istniejącej od ponad 23 lat placówki doradczo-szkoleniowej.