O Stylach w stylizacji opraw

Maestro_foto 1
Maestro_1

Od czasu do czasu lubimy poeksperymentować z naszym wizerunkiem, na który składa się praktycznie każdy element garderoby. Nasze potrzeby są różne, tak samo jak różne są nasze upodobania. 

Na co dzień bezbłędnie potrafimy określić czy coś jest „w naszym stylu”. Dzieje się tak dlatego, że każda rzecz, którą się otaczamy, opisuje nasz indywidualny styl. Jest to nieodzowna część nas samych, zespół cech, które nas określają.

Nasz styl opisują – jako część garderoby – także oprawki, które nosimy. Profesja Stylisty Opraw Okularowych, którą stworzyłem i którą kreuję, pomaga określić styl klienta, a to przekłada się na trafność dopasowania idealnych dla niego oprawek.

>> czytaj także: Okiem stylisty w podróży przez Stany_blog12 

W kolejnych wpisach blogowych przedstawię jakie rozróżniamy style. Ich charakterystyka jest bardzo pomocna w pracy z klientem.

Serdecznie zapraszam do śledzenia nas na stronie oraz na Facebooku i Instagramie: zobacz kiedy jest najbliższe szkolenie.

Olaf Tabaczyński

Stylista Opraw Okularowych, trener, praktyk.
Międzynarodowy Mistrz Makijażu Profesjonalnego, który to tytuł otrzymał w 1995 roku w Dusseldorfie, oraz Mistrz Polski Makijażu i Stylizacji. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, International Visagist Academy w Szwecji oraz Szkoły Revlon w Wielkiej Brytanii. Od 1993 roku popularyzuje profesjonalne techniki pracy w zakresie stylizacji i kreowania wizerunku. Twórca autorskiego programu szkoleniowego na Wydziale Kosmetologii dla Akademii Medycznej w Bydgoszczy i CM UMK w Toruniu. Jest jurorem Mistrzostw Świata, jurorem Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu i PMU oraz członkiem organizacji międzynarodowych, w tym VIP WK International. Założyciel i twórca Akademii Maestro, istniejącej od ponad 23 lat placówki doradczo-szkoleniowej.