Moda okularowa w Amsterdamie

rhdr
cof
cof
btf
dav
rhdr
cof

Jako Stylista Opraw Okularowych, śledzący trendy także w świecie makijażu, wizażu i stylu, od wielu lat zauważam, że oprawki są obecne także w świecie mody, będąc niejednokrotnie jej dominującym, a nawet najważniejszym elementem.

Przy dzisiejszej dbałości o swój wizerunek i świadomości tego jak dobrze wyglądać, okulary stają się elementem z pogranicza biżuterii. Ich charakter przyciąga i kieruje uwagę na harmonię pomiędzy wszystkimi elementami garderoby – zarówno odzieży, jak i dodatków.

Amsterdam

Nie jest dużą metropolią, lecz to właśnie tam zachwyciły mnie wystawy sklepowe marek modowych, nie tylko tych premium. O wielkości tego kraju zdecydowanie stanowi jakość. Podziwiając domy mody takich marek jak Versace czy Max Mara, otrzymałem długo wyczekiwane potwierdzenie tego, że moda okularowa jest nieodłączną częścią stylu.

>> czytaj także: Okiem uczestników szkoleń_blog8

Amsterdam pozostawił we mnie wiele wspaniałych emocji, zwłaszcza na płaszczyźnie optyki okularowej i stylizacji. To właśnie tutaj sztuka doboru oprawek, w sposób niezwykły łączy się w jedną spójną całość ze sztuką. Pełen artystycznych inspiracji opuściłem to niezwykłe miasto z myślą, że okulary, to świadoma klamra spinająca obecnie nowonakreślony styl obowiązujący przez następnych klika lat.

Każda podróż dostarcza wielu miłych doznań związanych z obserwacją trendów w danym kraju. Od ponad dwudziestu lat zbieram nie tylko wiedzę, ale także doświadczenie z zakresu doboru opraw okularowych. Wrażliwy na piękno i sztukę, dzielę się tym co wiem, by profesja Stylisty Opraw Okularowych przynosiła korzyści zarówno pracownikom salonów optycznych, jak i klientów, jako tych, którzy wyznaczają trendy i tworzą modę.

Zapraszam na oferowane przeze mnie dwudniowe szkolenia Stylisty Opraw Okularowych prowadzone są na 1 i 2 poziomie, oraz stopniu trzecim MasterClass: zobacz kiedy jest najbliższe szkolenie.

Olaf Tabaczyński

Stylista Opraw Okularowych, trener, praktyk.
Międzynarodowy Mistrz Makijażu Profesjonalnego, który to tytuł otrzymał w 1995 roku w Dusseldorfie, oraz Mistrz Polski Makijażu i Stylizacji. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, International Visagist Academy w Szwecji oraz Szkoły Revlon w Wielkiej Brytanii. Od 1993 roku popularyzuje profesjonalne techniki pracy w zakresie stylizacji i kreowania wizerunku. Twórca autorskiego programu szkoleniowego na Wydziale Kosmetologii dla Akademii Medycznej w Bydgoszczy i CM UMK w Toruniu. Jest jurorem Mistrzostw Świata, jurorem Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu i PMU oraz członkiem organizacji międzynarodowych, w tym VIP WK International. Założyciel i twórca Akademii Maestro, istniejącej od ponad 23 lat placówki doradczo-szkoleniowej.