CITY OF MAKEUP

CITY OF MAKE-UP

to artystyczna przestrzeń branży make-up. Przestrzeń pełna sztuki i działań środowisk połączonych ze światem make-up, ludzi, których łączy sposób na życie i pasja. City – bo związana z każdym miastem, miejscem, a przede wszystkim ludźmi.
Wyznaczając atrakcyjne trendy wystawiennicze, zdajemy sobie sprawę, jak ważne są relacje między każdą ze stron tego Świata. Tutaj spotykają się producenci, dystrybutorzy, odbiorcy oraz cała rzesza artystów make-up, charakteryzatorów, filmowców, fotografików, blogerów, grafików, producentów. To właśnie Ci uczestnicy wypełniają i współtworzą tą strefę.
Ważnym dla CITY OF MAKE-UP jest jego twórca i pomysłodawca – Olaf Tabaczyński, który jako Mistrz Świata Make-up współtworzy i kreuje światowe trendy rozwoju tej właśnie branży. To w tej strefie zawiązują się nowe działania.

CITY OF MAKE-UP to swoisty Open Space sprzyjający kontaktom, który przybrał charakter przestrzeni w otwartej formie, przestrzeni nadającej sukcesom kierunek i sprzyjający wymiar. Wymiar na styku sztuki i biznesu.

CITY OF MAKE-UP to doskonała strefa dla prezentacji różnych wizji świata Make-Up. Mając świadomość rozwoju i istoty zmian na rynkach światowych, stworzyliśmy nową otwartą platformę wzajemnej promocji dziedzin współzależnych w temacie make-up.

CITY OF MAKE-UP przede wszystkim definiuje precyzyjność, jakość i innowacyjność. Tworzymy swoistą bazę artystów, firm i instytucji, które widzą sens konsolidacji branży. Strefa jest przestrzenią, dzięki której każda ze stron tego biznesu ma do siebie bliżej. Zachęcamy do podjęcia wyzwania razem z NAMI!

CITY OF MAKE-UP  zawitało na 16. Branżowe Targi Kosmetyczne Beauty Fair w Katowicach:

– Pierwszego dnia (26.11.2016 sobota) w strefie CITY OF MAKE-UP odbyły się Mistrzostwa Polski MAKE-UP TALENT SHOW by Olaf Tabaczyński. Kilkunastu zawodników stanęło w szranki o zdobycie najwyższego trofeum, którym jest Puchar Mistrza Polski w MAKE-UP TALENT SHOW by Olaf Tabaczyński. Nagrody rzeczowe czekały na każdego finalistę. Tematem Mistrzostw pierwszej edycji był „goldenEye“ – makijaż inspirowany bogatą historią złota, jak i jego przyszłością. Złoto w sztuce to synonim boskości, nieba, ekskluzywności, luksusu i przepychu. Temat był otwarty dla przenikających się dyscyplin artystycznego świata make-up, tj. makijażu, charakteryzacji, stylizacji i innych. goldenEye to połączenie różnych dyscyplin makijażu, po to aby stworzyć własną niepowtarzalną kreację. Temat nawiązywał w swojej formie do przeszłości, przyszłości lub teraźniejszości.

– Drugiego dnia (27.11. niedziela) odbyły się bezpłatne pokazy i warsztaty Artystów makijażu zaproszonych do naszej strefy. Podczas warsztatów publiczność mogła wziąć udział i wypróbować nowo poznane techniki pracy, produkty i trendy. Została stworzona strefa wolnej sztuki, gdzie każdy mógł czegoś nowego się nauczyć, zapoznać się z osobistościami świata makijażu, porozmawiać, wymienić poglądy, doświadczenia, zaprezentować swój własny punkt widzenia świata sztuki makijażu.

Wstęp wolny.

CITY OF MAKE-UP zawsze czeka na Ciebie!
Serdecznie zapraszamy ☺

1mtp-bv-18-05